Laulasmaa Ultra võitsid Vladimir Frolov ja Jelena Melnikova

Nädalavahetusel, 19.-20. juunil 2021 Meremõisas toimunud ultrajooksu Laulasmaa Ultra võit läks Ida- Virumaale. Võitjateks pärjati Vladimir Frolov, kes läbis maksimumdistantsi 211 km ajaga 29:51:45 ja Jelena Melnikova, kes jooksis 171,8 km ajaga 29:49:00.

Teise koha saavutas Heno Ivanov, kes läbis 211 km ajaga 31:13:36. Kolmandaks tuli Urmas Veersalu tulemusega 177,8 km, aeg 30:29:00. Naiste arvestuses saavutas teise koha Ulvi Lond, kes jooksis 168,8 km ajaga 30:58:00 ja kolmanda koha Liina Kesamaa tulemusega 105,5 km, aeg 15:05:00.

Võistkondadest saavutas esikoha segavõistkond SK ETR (Vladimir Frolov, Jelena Melnikova, Pekka Myllylä, kahe parima tulemus kokku 382,8 km). Meeskondadest võitis Veerevad Kivid (Jaak Rohtsalu, Martin Rohtsalu, Valdo Jahilo, tulemus 274,3 km). Naiskond Sõpruskond (Ulvi Lond ja Mairi Põder, 253,2 km).

Raskele rajale ja ülipikale distantsile lisas seekord väljakutse kuum ilm, õhutemperatuur tõusis üle 30 kraadi.

Kümnenda juubeli puhul kinkis Laulasmaa Ultra osalejatele ja vabatahtlikele kokku sada männibeebit. Männihakatised rändasid osalejate ja vabatahtlike abiga üle Eesti laiali ja leidsid omale uue kodu Ida-Virumaalt Saaremaani, Põhja-Eestist Pärnu- ja Viljandimaani, samuti Lõuna-Eestisse. Männivõrse sai igaüks istutada endale armsasse paika- koju, jooksuraja serva, metsa, randa vm ning siis jälgida puukese sirgumist.

Suured õnnitlused teile, vaprad osalejatele! Sügav kummardus ja suured tänud teile abi eest, armsad vabatahtlikud ja toetajad!