12 tundi reaalset jooksuvõistlust aasta viimasel päeval Meremõisas- registreerimine nüüd avatud!

Hei, jooksusõber!

Juba 11. korda toimub aasta viimasel päeval 31. detsembril 2020 Meremõisa rannamändide all 12-tunni jooks Viimase Öö Unistus.

Rada on 12 tundi avatud kl 12st päeval kuni südaööni kl 24ni. Startida saab keskpäevast kuni kl 23-ni. Joostakse 1 km pikkusel ringil, miinimum on 10,2 km.

Paremusjärjestus selgitatakse üldjärjestuse alusel meeste- ja naistearvestuses ning võistkonnaarvestuses. Võidab see, kes läbib 12 tunni jooksul rohkem kilomeetreid. Auhinna saavad kolm parimat meest ja naist ning parim sega-, mees- ja naiskond. Võistkonda kuulub kaks liiget.

Osalustasu ultradistantsile on 35 eur. 10,2- 42,2 km ehk kuni maratonidistantsil (kaasa arvatud) osalejatele 25 eur.

Palun kanna osalustasu üle Ultrajooksuklubi Estonian Ultrarunners Team arveldusarvele EE082200221050835570.

Kui oled juba osalejana nimekirjas, palun kontrolli üle oma andmed (distants) ja teata (FB kaudu või info(at)estonian-ultrarunners.com) oma klubi ja võistkond ja maksa osalustasu, uuesti registreerida ei ole vaja.

Kui sind veel osalejana nimekirjas pole, registreeri siin

Reeglid*:

  1. Osalemine toimub omal riisikol, korraldaja ei vastuta osaleja tervise- ega muude kahjude tekkimise eest;
  2. Osaleja informeerib kohtunikku rajale mineku ja lõpuajast ning tagastab kiibi;
  3. Osaleja vahetab riideid ja puhkab vajadusel isiklikus sõidukis või telgis. Korraldaja pesemist ning riietus- ja soojendustelki ei paku;
  4. Osaleja on terve ja täidab korraldaja ning terviseameti nõudeid;
  5. Osaleja desinfitseerib käsi;
  6. Kõik osalejad ja taustajõud peavad kinni turvalise hajutatuse nõudest;
  7. Prügi visatakse prügikotti, mitte maha.
  8. Korraldajal on õigus ebasobivate ilmastikuolude tõttu vm põhjustel, mis seavad ohtu osalejate elu, tervise või vara, võistlus katkestada või raja lahtioleku aega lühendada. Osalustasu ei tagastata.

*Reeglid võivad muutuda seoses Vabariigi Valitsuse või Terviseameti ning spordialaliidu kehtestatud nõuetega. Vaata lähemalt VV 19.08.20 korraldus nr 282 ”COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikud meetmed ja piirangud” .