Uudised

Ameeriklanna Camile Herron jooksis 24 tunniga müstilise maailmarekordi 270 km! Täiendatud

Fotol: Maailmameister Camile Herron Albis pärast autasustamist (foto: Pille Vennikas)

26.-27. oktoobril 2019 toimusid Prantsusmaal Albis 24 tunni jooksu maailmameistrivõistlused.

Ameeriklanna Camile Herron jooksis ööpäevaga 270,116 km, mis on uus naiste maailmarekord!  Teiseks tuli sakslanna Nele Alder-Baerens 254.288 km ja kolmandaks poolatar Patrycja Bereznowska 247.724 km.  Naised  püstitasid seitse rahvusrekordit: USA , Argentiina, Taani, Saksamaa, India, Urugai, Saksamaa.

Eesti keel

Anna oma osalemissoovist teada, paneme kokku Eesti koondist, et osaleda 26.-27.oktoobril Prantsusmaal 24 tunni jooksu MM-l!

Hei, ultrajooksjad! Palun andke teada, kes tahab esindada Eestit ja osaleda 26.-27. oktoobril 2019.a Prantsusmaal Albis 24tunni jooksu MM-l.

Kirjutage palun hiljemalt 15. juuliks k.a. meie klubi meilile info(at)estonian-ultrarunners.com oma osalemissoovist ning oletatav kohalesaabumise ja ärasõidu aeg. Samuti märkige oma kategooria (juhul, kui on).

Eesti keel

Aasta algas uue Eesti naiste 12-tunni jooksu rekordiga - Liina Kesamaa jooksis 115,2 km!

31. detsembril kell 12 keskpäeval startis RMK Meremõisa telkimisalal jooksu- ja käimisüritus Viimase Öö Unistus. Liina Kesamaa püstitas uue suurepärase Eesti naiste 12-tunni jooksu rekordi- 115,2 kilomeetrit! Toomas Unt võitis jooksu 126,6 kilomeetriga.

Eesti keel

Tulge Keila-Joa rattasõidu teeninduspunkti Ironman Tallinn 2018 võistlejatele kaasa elama!

Laupäeval, 04.augusti varahommikul stardib Tallinnas rahvusvaheline ironmani- võistlus. Tänase seisuga on end registreerinud 1281 individuaalvõistlejat ja 57 võistkonda, kus iga liige teeb ühte ala (ujumine, ratas, jooks).

Eesti keel

Laulasmaa Ultra võitsid Toomas Unt ja Raili Rüütel

Nädalavahetusel toimunud kaheksanda Laulasmaa Ultra võitsid Toomas Unt ja Raili Rüütel. Ultrajooksja Toomas Unt võttis võidu kõigi aegade teise tulemusega, joostes 211,0 kilomeetrit raskel loodusrajal ajaga 23:33:02 (keskmine kiirus 6:41 minutit/ kilomeeter). Teise koha saavutas Priit Valk, kes läbis 211,0 kilomeetrit ajaga 26:49:48,4. Kolmandaks tuli Tarvo Siim, kes läbis maksimumdistantsi ajaga 28:37:31,8.