Registreerimislink on näha vaid sisselogitud aktiviseeritud kasutajale. // Registration link is only visible for logged in authenticated users.

  • W - ootel / pending
  • OK - kinnitatud / confirmed
  • C - tühistatud / canceled

Registreerunute nimekiri // Registered participants :

Eesnimi Perekonnanimi Riik Tiim Staatus
1 Pille Vennikas EST Liblikas OK
2 Heleen Ladva EST Liblikas OK
3 Peeter Vennikas EST Muidumehed OK
4 Tatiana Sviridova RUS ei W
5 Marika Roopärg EST Jooksusussi sahinal uude aastasse OK
6 Ulvi Lond EST Maradoonarid OK
7 Margus Konnula EST Jooksusussi sahinal uude aastasse OK
8 Tarvo Siim EST Jussikese 7 Sõpra OK
9 Ragnar Virma EST Jussikese 7 Sõpra OK
10 Mart Maasikrand EST Jussikese 7 Sõpra OK
11 Tarmo Ladva EST ei OK
12 Maret Teska EST ei W
13 Leili Teeväli EST Jah OK
14 Natalia Kamberg EST Meremõisa sk OK
15 Jaanika Kindlam EST Jooksusussi sahinal uude aastasse OK
16 Margo Siimumäe EST Muidumehed W
17 Kristofer Erik Kamberg EST Meremõisa sk OK
18 Aleksandra Kamberg EST Meremõisa sk OK
19 Artur Kamberg EST Meremõisa sk OK
20 Reigo Peial EST Jooksusussi sahinal uude aastasse OK
21 Margus Luhtoja EST ei OK
22 Tarmo Kaldas EST Jussikese 7 Sõpra OK
23 Mare Padu EST Jooksusussi sahinal uude aastasse OK
24 Tõnis Alter EST Muidumehed OK
25 Peeter Kamberg EST Meremõisa sk OK
26 Andrei Tihonovits RUS ei W
27 David Arutyunyan EST Maradoonarid OK
28 Ain-Ivar Tupp EST Jussikese 7 Sõpra OK
29 Taivo Krabi EST Team WaFi OK
30 Anu Raja EST Liblikas OK
31 Mart Mustkivi EST Rannametsa OK
32 Siiri Mustkivi EST Rannametsa OK
33 Raul Liebenau EST Jooksusussi sahinal uude aastasse W
34 Andra Rallmann EST Liblikas OK
35 Janno Greenbaum EST ei OK
36 Kalle Kannel EST Team WaFi OK
37 Tarvo Kapp EST Jussikese 7 Sõpra OK
38 Aivis Vaļulis LVA ei OK
39 Andulis Šmidlers LVA ei OK
40 Arnis Pašķevičs LVA ei OK
41 Jānis Andersons LVA ei OK
42 Jānis Sīlis LVA ei OK
43 Juris Guba LVA ei OK
44 Kaspars Adijāns LVA ei OK
45 Māris Sardiko LVA ei OK
46 Marta Zumberga LVA ei OK
47 Mārtiņš Puriņš LVA ei OK
48 Miķelis Zumbergs LVA ei OK
49 Pēteris Cābulis LVA ei OK
50 Signis Vāvere LVA ei OK
51 Valdis Ņilovs LVA ei OK
52 Vineta Pētersone LVA ei OK
53 Vita Devjatņikova LVA ei OK
54 Zane Vaļule LVA ei OK
55 Renee Kilk EST Team WaFi W
56 Evi Vaino EST ei OK
57 Jaak Rohtsalu EST meeste W
Tiimi tüüp: naiste
Tiim: Liblikas
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Liblikas Pille Vennikas
Liblikas Heleen Ladva
Liblikas Anu Raja
Liblikas Andra Rallmann
Tiimi tüüp: meeste
Tiim: Muidumehed
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Muidumehed Peeter Vennikas
Muidumehed Margo Siimumäe
Muidumehed Tõnis Alter
Tiim: Jussikese 7 Sõpra
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Jussikese 7 Sõpra Tarvo Siim
Jussikese 7 Sõpra Ragnar Virma
Jussikese 7 Sõpra Mart Maasikrand
Jussikese 7 Sõpra Tarmo Kaldas
Jussikese 7 Sõpra Ain-Ivar Tupp
Jussikese 7 Sõpra Tarvo Kapp
Tiim: Team WaFi
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Team WaFi Taivo Krabi
Team WaFi Kalle Kannel
Team WaFi Renee Kilk
Tiim: meeste
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
meeste Jaak Rohtsalu
Tiimi tüüp: sega
Tiim: Jooksusussi sahinal uude aastasse
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Jooksusussi sahinal uude aastasse Marika Roopärg
Jooksusussi sahinal uude aastasse Margus Konnula
Jooksusussi sahinal uude aastasse Jaanika Kindlam
Jooksusussi sahinal uude aastasse Reigo Peial
Jooksusussi sahinal uude aastasse Mare Padu
Jooksusussi sahinal uude aastasse Raul Liebenau
Tiim: Maradoonarid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Maradoonarid Ulvi Lond
Maradoonarid David Arutyunyan
Tiim: Meremõisa sk
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Meremõisa sk Natalia Kamberg
Meremõisa sk Kristofer Erik Kamberg
Meremõisa sk Aleksandra Kamberg
Meremõisa sk Artur Kamberg
Meremõisa sk Peeter Kamberg
Tiim: Rannametsa
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Rannametsa Mart Mustkivi
Rannametsa Siiri Mustkivi