Latvians Laimonis Skadiņš ja Guna Meistere won 12-hour run Viimase öö unistus 2015

 Download results in pdf

 

12-tunni jooksu- ja käimisüritus Viimase öö unistus 31.12.2015 Meremõisas
tulemuste protokoll
 aega võttis Antrotsenter OÜ Urmas Paejärv
           
Place Name Distance Time Country Team
1 Laimonis Skadiņš 121,2 km 11:58:54.4 LVA Žņaudzējčūskas šķiņķis ar šņabi
2 Pēteris Cābulis 120,2 km 11:56:18.7 LVA Žņaudzējčūskas šķiņķis ar šņabi
3 Tarvo Siim 116,2 km 11:56:57.9 EST Jussikese 7 Sõpra
4 Kaspars Adijāns 106,2 km 11:55:35.5 LVA Visneiedomājamākie Šķībšķautņu Šķūrētāji
5 Hannes Veide 102,2 km 11:53:04.5 EST TippTäpp
6 Rain Vellerind 102,2 km 11:59:11.1 EST Tuldav Lohe
7 Kuldar Kongo 100,2 km 11:56:38.9 EST  
8 Guna Meistere 98,2 km 11:48:03.8 LVA Visneiedomājamākie Šķībšķautņu Šķūrētāji
9 Jana Roosimägi 95,2 km 11:58:54.5 EST  
10 Mart Maasikrand 94,2 km 11:58:09.4 EST Tuldav Lohe
11 Miks Vilsons 93,2 km 11:49:31.2 LVA Šiškina lāči meža pļaviņā
12 Andris Sprūds 92,2 km 11:54:16.8 LVA Visneiedomājamākie Šķībšķautņu Šķūrētāji
13 Ģirts Bulāns 90,2 km 11:46:17.3 LVA Žļurkstošo čībiņu nešķīstošās šņores
14 Lauma Čerņevska 90,2 km 11:54:15.6 LVA Dižbriežu briežvaboles
15 Aivis Vaļulis 90,2 km 11:57:39.2 LVA Žņaudzējčūskas šķiņķis ar šņabi
16 Vineta Pētersone 87,2 km 11:49:31.2 LVA Dižbriežu briežvaboles
17 Heleen Vennikas 87,2 km 11:53:04.5 EST Tuldav Lohe
18 Andulis Šmidlers 87,2 km 11:54:46.2 LVA Žņaudzējčūskas šķiņķis ar šņabi
19 Jaak Rohtsalu 85,2 km 11:54:18.6 EST Tuldav Lohe
20 Miķelis Zumbergs 81,2 km 11:36:30.1 LVA Žņaudzējčūskas šķiņķis ar šņabi
21 Aigars Beks 80,2 km 11:37:37.4 LVA Žļurkstošo čībiņu nešķīstošās šņores
22 Māris Sardiko 80,2 km 11:53:13.2 LVA Žļurkstošo čībiņu nešķīstošās šņores
23 Marika Roopärg 76,2 km 11:58:54.4 EST TippTäpp
24 Agris Noviks 75,2 km 11:39:57.2 LVA Žļurkstošo čībiņu nešķīstošās šņores
25 Aija Valtmane 75,2 km 11:46:48.1 LVA Dižbriežu briežvaboles
26 Mare Padu 71,2 km 10:03:39.7 EST Keep Running
27 Jānis Kalniņš 70,2 km 8:52:14.4 LVA Šiškina lāči meža pļaviņā
28 Jānis Grāmatnieks 66,2 km 9:34:49.8 LVA Visneiedomājamākie Šķībšķautņu Šķūrētāji
29 Anu Raja 64,2 km 11:58:08.7 EST Jussikese 7 Sõpra
30 Jānis Andersons 62,2 km 7:00:22.8 LVA Šiškina lāči meža pļaviņā
31 Ülar Aasa 60,2 km 7:35:10.6 EST Keep Running
32 Kristjan Puusild 53,2 km 4:46:52.0 EST Elujooks
33 Reigo Peial 51,2 km 7:57:14.4 EST TippTäpp
34 Klarika Kuusk 50,2 km 4:26:10.1 EST TippTäpp
35 Gery Einberg 50,2 km 4:41:43.4 EST Kuldnoka Street Boys
36 Airisa Freimane 50,2 km 9:25:13.7 LVA Dižbriežu briežvaboles
37 Mārtiņš Puriņš 50,2 km 11:58:42.4 LVA Šiškina lāči meža pļaviņā
38 Ulvi Lond 48,2 km 5:54:52.7 EST Maradoonarid
39 Vizbulīte Celmiņa 45,2 km 11:24:52.2 LVA Dižbriežu briežvaboles
40 Solveiga Lapa 44,2 km 8:11:09.2 LVA Visneiedomājamākie Šķībšķautņu Šķūrētāji
41 Tarvo Kapp 42,2 km 4:02:15.0 EST Elujooks
42 Ain-Ivar Tupp 42,2 km 4:23:50.6 EST TippTäpp
43 Priit Melnik 42,2 km 4:30:14.7 EST Elujooks
44 Joel Tints 42,2 km 4:37:53.4 EST  
45 Ivar Lai 42,2 km 4:53:50.3 EST Maradoonarid
46 Karol Hanga 42,2 km 5:20:21.7 EST Kuldnoka Street Boys
47 Knut Hanga 42,2 km 5:20:27.9 EST Jussikese 7 Sõpra
48 Leili Teeväli 42,2 km 5:50:05.0 EST Maradoonarid
49 Valdeko Alliksaar 42,2 km 7:28:52.7 EST  
50 Olav Mets 42,2 km 4:31:05.3 EST Kuldnoka Street Boys
51 Pille Vennikas 41,2 km 11:52:01.9 EST Tuldav Lohe
52 Marta Zumberga 36,2 km 6:08:58.5 LVA Visneiedomājamākie Šķībšķautņu Šķūrētāji
53 Siim Tõnismäe 33,2 km 3:21:53.0 EST Elujooks
54 Arthur Kuusk 32,2 km 3:19:40.4 EST TippTäpp
55 Linda Vaher 23,2 km 11:58:58.2 EST Tuldav Lohe
56 Inga Braunere-Beke 20,2 km 5:15:24.6 LVA Dižbriežu briežvaboles
57 Aveli Vellerind 12,2 km 11:58:24.6 EST Tuldav Lohe
58 Ragnar Virma 10,2 km 1:01:19.1 EST Keep Running
59 Anni Viik 10,2 km 1:04:45.3 EST  
60 Väino Erilaid 10,2 km 1:48:32.0 EST  
English