Registreerimislink on näha vaid sisselogitud aktiviseeritud kasutajale. // Registration link is only visible for logged in authenticated users.

 

Laulasmaa Ultra 2015

Registreerunute nimekiri // Registered participants :

Eesnimi Perekonnanimi Riik Tiim Staatus
1 Pille Vennikas EST Liblikas OK
2 Marika Roopärg EST TippTäpp OK
3 Uldis Kirtovskis LVA Team Garmin Eesti OK
4 Aivar Luud EST Jah OK
5 Heleen Ladva EST Liblikas OK
6 Jüri Siht EST Team Garmin Eesti OK
7 Vilve Pilv EST TippTäpp OK
8 Priit Valk EST Team Garmin Eesti OK
9 Tiina Tartes EST Team Garmin Eesti OK
10 Argo Miller EST Team Garmin Eesti OK
11 Tarvo Siim EST Jussikese 7 Sõpra OK
12 Lauri Valdmaa EST TippTäpp OK
13 Jaanus Järva EST Team Garmin Eesti OK
14 Mart Metsva EST Team Garmin Eesti OK
15 Reigo Peial EST Team Garmin Eesti OK
16 Ragnar Virma EST Keep Running OK
17 Ülar Aasa EST Keep Running OK
18 Peeter Vennikas EST Jah OK
19 Tõnis Tali EST Team Garmin Eesti OK
20 Anu Raja EST Jussikese 7 Sõpra OK
21 Mart Maasikrand EST Jah OK
22 Aleksei Gornev EST Jussikese 7 Sõpra OK
23 Risto Luht EST Team Garmin Eesti OK
24 Raivo Luht EST Team Garmin Eesti OK
25 Raul Krooni EST Team Garmin Eesti OK
26 Kaido Kaarli EST Team Garmin Eesti OK
27 Erik Jõgi EST Team Garmin Eesti OK
28 Hannes Veide EST Sportivi ragazzi e ragazze/SGGE SE OK
29 Olle Rõuk EST Keep Running OK
30 Leili Teeväli EST Maradoonarid OK
31 Margo Parts EST Team Garmin Eesti OK
32 Maia Boltovsky EST Kosmosemutid OK
33 Veiko Mataloja EST Team Garmin Eesti OK
34 Markko Junolainen DEU Team Garmin Eesti OK
35 Maichl Suur EST Maradoonarid OK
36 Toomas Unt EST Sportivi ragazzi e ragazze/SGGE SE OK
37 Marika Koplimägi EST Kosmosemutid OK
38 Aivar Arike EST Jah OK
39 Krister Kalda EST Toores jõud, puhas ilu ja natuke vastupidavust OK
40 Jaak Rohtsalu EST Team Garmin Eesti OK
41 Raili Rüütel EST Sportivi ragazzi e ragazze/SGGE SE OK
42 Heiki Tiikoja EST Team Garmin Eesti OK
43 Kaido Vetevoog EST Toores jõud, puhas ilu ja natuke vastupidavust OK
44 Franklin Wood SWE Toores jõud, puhas ilu ja natuke vastupidavust OK
45 Tanel Kadai EST Team Garmin Eesti W
46 Kalmar Kurs EST Team Garmin Eesti OK
47 Annika Raun EST Põhjasörk OK
48 Karmo Karjamets EST Team Garmin Eesti OK
49 Siim Saidla EST Põhjasörk OK
50 Tõnis Alter EST Tõstre OK
51 Helen Ling EST Tõstre OK
52 Jana Roosimägi EST Team Garmin Eesti OK
53 Kaimar Kerno EST Team Garmin Eesti OK
54 Rain Seepõld EST Sportivi ragazzi e ragazze/SGGE SE W
55 Tarmo Reineberg EST Team Garmin Eesti OK
56 Kaarel Tõruvere EST Maradoonarid OK
57 Veiko Valkiainen EST Team Garmin Eesti OK
58 Rain Vellerind EST Tuldav Lohe OK
59 Aveli Vellerind EST Tuldav Lohe OK
60 Valdeko Alliksaar EST Team Garmin Eesti W
61 Erik-Voldemar Üprus EST Team Garmin Eesti W
62 Kärt Radik EST TippTäpp OK
63 Marta Zumberga LVA Team Garmin Eesti W
64 Nikolajs Lucāns LVA Team Garmin Eesti W
65 Aivars Veiss LVA Team Garmin Eesti W
66 Ina Graudiņa LVA Team Garmin Eesti W
67 Dzintars Rērihs LVA Team Garmin Eesti W
68 Mārcis Bogdanovs LVA Team Garmin Eesti W
69 Pēteris Cābulis LVA Team Garmin Eesti W
70 Mārtiņš Puriņš LVA Team Garmin Eesti W
71 Aigars Beks LVA Team Garmin Eesti W
72 Inga Braunere-Beke LVA Team Garmin Eesti W
73 Aija Čonka LVA Team Garmin Eesti W
74 Gatis Kveders LVA Team Garmin Eesti W
75 Diāna Kvedere LVA Team Garmin Eesti W
76 Jānis Bogdanovs LVA Team Garmin Eesti W
77 Andris Drešmanis LVA Team Garmin Eesti W
78 Miks Vilsons LVA Team Garmin Eesti W
79 Andulis Šmidlers LVA Team Garmin Eesti W
80 Didzis Čonka LVA Team Garmin Eesti W
81 Lauma Čerņevska LVA Team Garmin Eesti W
82 Laimonis Skadiņš LVA Team Garmin Eesti W
83 Märt Orgusaar EST Team Garmin Eesti W
84 Līga Līce LVA Team Garmin Eesti W
85 Veljo Kimmel EST Tuldav Lohe OK
Tiimi tüüp: naiste
Tiim: Liblikas
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Liblikas Pille Vennikas
Liblikas Heleen Ladva
Tiim: Kosmosemutid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Kosmosemutid Maia Boltovsky
Kosmosemutid Marika Koplimägi
Tiimi tüüp: meeste
Tiim: Keep Running
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Keep Running Ragnar Virma
Keep Running Ülar Aasa
Keep Running Olle Rõuk
Tiim: Toores jõud, puhas ilu ja natuke vastupidavust
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Toores jõud, puhas ilu ja natuke vastupidavust Krister Kalda
Toores jõud, puhas ilu ja natuke vastupidavust Kaido Vetevoog
Toores jõud, puhas ilu ja natuke vastupidavust Franklin Wood
Tiimi tüüp: sega
Tiim: TippTäpp
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
TippTäpp Marika Roopärg
TippTäpp Vilve Pilv
TippTäpp Lauri Valdmaa
TippTäpp Kärt Radik
Tiim: Jussikese 7 Sõpra
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Jussikese 7 Sõpra Tarvo Siim
Jussikese 7 Sõpra Anu Raja
Jussikese 7 Sõpra Aleksei Gornev
Tiim: Sportivi ragazzi e ragazze/SGGE SE
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Sportivi ragazzi e ragazze/SGGE SE Hannes Veide
Sportivi ragazzi e ragazze/SGGE SE Toomas Unt
Sportivi ragazzi e ragazze/SGGE SE Raili Rüütel
Sportivi ragazzi e ragazze/SGGE SE Rain Seepõld
Tiim: Maradoonarid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Maradoonarid Leili Teeväli
Maradoonarid Maichl Suur
Maradoonarid Kaarel Tõruvere
Tiim: Põhjasörk
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Põhjasörk Annika Raun
Põhjasörk Siim Saidla
Tiim: Tõstre
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Tõstre Tõnis Alter
Tõstre Helen Ling
Tiim: Tuldav Lohe
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Tuldav Lohe Rain Vellerind
Tuldav Lohe Aveli Vellerind
Tuldav Lohe Veljo Kimmel