Registreerimislink on näha vaid sisselogitud aktiviseeritud kasutajale. // Registration link is only visible for logged in authenticated users.

LAULASMAA ULTRA 2016

  • W - ootel / pending
  • OK - kinnitatud / confirmed
  • C - tühistatud / canceled

Registreerunute nimekiri // Registered participants :

Eesnimi Perekonnanimi Riik Tiim Staatus
1 Pille Vennikas EST Kosmosemuttide ja Liblikate Liit OK
2 Priit Valk EST meeste OK
3 Jaanus Järva EST ei W
4 Svajunas Sukackas LTU LTU Trail running nation W
5 Valdo Kanemägi EST Grupeerunud spordilaiskurid OK
6 Sirle Seilenthal EST Grupeerunud spordilaiskurid OK
7 Raili Rüütel EST Hannes Spartathlonile OK
8 Pille Tell EST Põhjasörk OK
9 Krister Kalda EST Swestonia OK
10 Martin Sokk EST Runwise OK
11 Tarvo Siim EST Jussikese 7 Sõpra OK
12 Katri Randmaa EST Swestonia OK
13 Franklin Wood SWE Swestonia OK
14 Toomas Unt EST Hannes Spartathlonile OK
15 Kaido Vetevoog EST Swestonia OK
16 Aivar Luud EST Hannes Spartathlonile OK
17 Marika Roopärg EST Hannes Spartathlonile OK
18 Marika Koplimägi EST Kosmosemuttide ja Liblikate Liit OK
19 Maia Boltovsky EST Kosmosemuttide ja Liblikate Liit OK
20 Anu Raja EST Jussikese 7 Sõpra OK
21 Reigo Peial EST Hannes Spartathlonile OK
22 Ülar Aasa EST Jussikese 7 Sõpra OK
23 Peeter Põllupüü EST Tartu Marss OK
24 Kaie Kõrtsini EST ei OK
25 Silver Salo EST Tartu Marss OK
26 Ulvi Lond EST Maradoonarid OK
27 Leili Teeväli EST Maradoonarid OK
28 Mart Metsva EST ei OK
29 Hans Swahn FIN ei OK
30 Raido Tisler EST ei OK
31 Joosep Kivastik EST ei OK
32 Karl Peeter Valk EST ei OK
33 Tave Allik EST ei OK
34 Kaido Kaarli EST meeste OK
35 Annika Raun EST Põhjasörk OK
36 Jaak Rohtsalu EST meeste OK
37 Vilmārs Zeme LVA ei W
38 Mart Maasikrand EST Jussikese 7 Sõpra OK
39 Erik-Voldemar Üprus EST ei OK
40 Heleen Ladva EST Kosmosemuttide ja Liblikate Liit OK
41 Gábor Búza HUN ei OK
42 Andres Sulling EST Maradoonarid OK
43 Kristjan Puusild EST Elujooks OK
44 Gery Einberg EST Elujooks OK
45 Alvar Lumberg EST Runwise OK
46 Silja Palm EST Elujooks OK
47 Leivo Sepp EST Hannes Spartathlonile OK
48 Kaisa Sammelselg EST Põhjasörk OK
49 Kristi Aruküla EST Elujooks OK
50 Elle Leppik EST Grupeerunud spordilaiskurid OK
51 Jana Roosimägi EST ei OK
52 Liina Lätte EST Lõputrio OK
53 Eret Kuusk EST Lõputrio OK
54 Andreani Reeder EST Lõputrio OK
55 Margus Mäeots EST ei OK
56 Märten Mõttus EST Swestonia OK
57 Pēteris Cābulis LVA Jah OK
58 Līga Līce LVA Jah OK
59 Andris Drešmanis LVA Jah OK
60 Aigars Beks LVA Jah OK
61 Nikolajs Lucāns LVA Jah OK
62 Antra Lukševica LVA Jah OK
63 Erik Jõgi EST ei OK
64 Siim Tõnismäe EST Elujooks OK
65 Tõnu Talur EST Grupeerunud spordilaiskurid OK
66 Heiki Tiikoja EST ABB OK
67 Dmitri Gostev EST ABB OK
68 Janar Novitski EST ABB OK
69 Konstantin Kivimäe EST ABB OK
70 Ülo Urb EST ABB OK
71 Peeter Vennikas EST Jah OK
72 Regina Roosimägi EST ei OK
73 Siim Saidla EST Põhjasörk OK
74 Mārcis Bogdanovs LVA Jah OK
75 Jānis Bogdanovs LVA Jah OK
76 Inga Braunere-Beke LVA Jah OK
77 Helen Lepaste EST ei W
78 Kaspars Adijāns LVA Jah OK
79 Uldis Pormeisters LVA Jah OK
80 Iveta Rozenfelde LVA Jah OK
81 Laimonis Skadiņš LVA Jah OK
82 Tarmo Kaldas EST Jussikese 7 Sõpra OK
83 Rain Vellerind EST meeste OK
84 Märt Orgusaar EST üksikkandidaat OK
85 Rauno Liebenau EST Maradoonarid W
86 Hardi Pertel EST Tartu Marss W
Tiimi tüüp: naiste
Tiim: Kosmosemuttide ja Liblikate Liit
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Kosmosemuttide ja Liblikate Liit Pille Vennikas
Kosmosemuttide ja Liblikate Liit Marika Koplimägi
Kosmosemuttide ja Liblikate Liit Maia Boltovsky
Kosmosemuttide ja Liblikate Liit Heleen Ladva
Tiimi tüüp: meeste
Tiim: meeste
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
meeste Priit Valk
meeste Kaido Kaarli
meeste Jaak Rohtsalu
meeste Rain Vellerind
Tiim: LTU Trail running nation
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
LTU Trail running nation Svajunas Sukackas
Tiim: Tartu Marss
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Tartu Marss Peeter Põllupüü
Tartu Marss Silver Salo
Tartu Marss Hardi Pertel
Tiim: ABB
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
ABB Heiki Tiikoja
ABB Dmitri Gostev
ABB Janar Novitski
ABB Konstantin Kivimäe
ABB Ülo Urb
Tiimi tüüp: sega
Tiim: Grupeerunud spordilaiskurid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Grupeerunud spordilaiskurid Valdo Kanemägi
Grupeerunud spordilaiskurid Sirle Seilenthal
Grupeerunud spordilaiskurid Elle Leppik
Grupeerunud spordilaiskurid Tõnu Talur
Tiim: Hannes Spartathlonile
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Hannes Spartathlonile Raili Rüütel
Hannes Spartathlonile Toomas Unt
Hannes Spartathlonile Aivar Luud
Hannes Spartathlonile Marika Roopärg
Hannes Spartathlonile Reigo Peial
Hannes Spartathlonile Leivo Sepp
Tiim: Põhjasörk
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Põhjasörk Pille Tell
Põhjasörk Annika Raun
Põhjasörk Kaisa Sammelselg
Põhjasörk Siim Saidla
Tiim: Swestonia
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Swestonia Krister Kalda
Swestonia Katri Randmaa
Swestonia Franklin Wood
Swestonia Kaido Vetevoog
Swestonia Märten Mõttus
Tiim: Runwise
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Runwise Martin Sokk
Runwise Alvar Lumberg
Tiim: Jussikese 7 Sõpra
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Jussikese 7 Sõpra Tarvo Siim
Jussikese 7 Sõpra Anu Raja
Jussikese 7 Sõpra Ülar Aasa
Jussikese 7 Sõpra Mart Maasikrand
Jussikese 7 Sõpra Tarmo Kaldas
Tiim: Maradoonarid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Maradoonarid Ulvi Lond
Maradoonarid Leili Teeväli
Maradoonarid Andres Sulling
Maradoonarid Rauno Liebenau
Tiim: Elujooks
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Elujooks Kristjan Puusild
Elujooks Gery Einberg
Elujooks Silja Palm
Elujooks Kristi Aruküla
Elujooks Siim Tõnismäe
Tiim: Lõputrio
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Lõputrio Liina Lätte
Lõputrio Eret Kuusk
Lõputrio Andreani Reeder
Tiim: üksikkandidaat
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
üksikkandidaat Märt Orgusaar