Registreerimislink on näha vaid sisselogitud aktiviseeritud kasutajale. // Registration link is only visible for logged in authenticated users.

  • W - ootel / pending
  • OK - kinnitatud / confirmed
  • C - tühistatud / canceled

Registreerunute nimekiri // Registered participants :

Eesnimi Perekonnanimi Riik Tiim Staatus
1 Pille Vennikas EST Tuldav Lohe OK
2 Merje Meerits EST ei W
3 Mart Maasikrand EST Tuldav Lohe OK
4 Marika Roopärg EST TippTäpp OK
5 Tarvo Siim EST Jussikese 7 Sõpra OK
6 Anu Raja EST Jussikese 7 Sõpra OK
7 Ulvi Lond EST Maradoonarid OK
8 Leili Teeväli EST Maradoonarid OK
9 Hannes Veide EST TippTäpp OK
10 Jana Roosimägi EST ei OK
11 Siim Tõnismäe EST Elujooks OK
12 Tarmo Kaldas EST Jussikese 7 Sõpra OK
13 Rain Vellerind EST Tuldav Lohe OK
14 Aveli Vellerind EST Tuldav Lohe W
15 Jaak Rohtsalu EST ei OK
16 Reigo Peial EST TippTäpp OK
17 Ain-Ivar Tupp EST TippTäpp OK
18 Ülar Aasa EST Keep Running OK
19 Ragnar Virma EST Keep Running OK
20 Klarika Kuusk EST TippTäpp OK
21 Heleen Ladva EST Tuldav Lohe OK
22 Kuldar Kongo EST ei OK
23 Väino Erilaid EST ei OK
24 Knut Hanga EST Kulgejad OK
25 Karol Hanga EST Kulgejad OK
26 Olav Mets EST Kuldnoka Street Boys OK
27 Mare Padu EST Keep Running OK
28 Gery Einberg EST Kuldnoka Street Boys OK
29 Joel Tints EST ei OK
30 Arthur Kuusk EST TippTäpp OK
31 Kristjan Puusild EST Elujooks OK
32 Agris Noviks LVA ei W
33 Aigars Beks LVA ei W
34 Aija Valtmane LVA ei W
35 Airisa Freimane LVA ei W
36 Aivis Vaļulis LVA ei W
37 Andris Sprūds LVA ei W
38 Andulis Šmidlers LVA ei W
39 Ģirts Bulāns LVA ei W
40 Guna Meistere LVA ei W
41 Inga Braunere-Beke LVA ei W
42 Jānis Andersons LVA ei W
43 Jānis Grāmatnieks LVA ei W
44 Jānis Kalniņš LVA ei W
45 Kaspars Adijāns LVA ei W
46 Laimonis Skadiņš LVA ei W
47 Lauma Čerņevska LVA ei W
48 Māris Sardiko LVA ei W
49 Marta Zumberga LVA ei W
50 Mārtiņš Puriņš LVA ei W
51 Miķelis Zumbergs LVA ei W
52 Miks Vilsons LVA ei W
53 Pēteris Cābulis LVA ei W
54 Solveiga Lapa LVA ei W
55 Vineta Pētersone LVA ei W
56 Vizbulīte Celmiņa LVA ei W
Tiimi tüüp: meeste
Tiim: Kulgejad
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Kulgejad Knut Hanga
Kulgejad Karol Hanga
Tiim: Kuldnoka Street Boys
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Kuldnoka Street Boys Olav Mets
Kuldnoka Street Boys Gery Einberg
Tiim: Elujooks
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Elujooks Kristjan Puusild
Tiimi tüüp: sega
Tiim: Tuldav Lohe
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Tuldav Lohe Pille Vennikas
Tuldav Lohe Mart Maasikrand
Tuldav Lohe Rain Vellerind
Tuldav Lohe Aveli Vellerind
Tuldav Lohe Heleen Ladva
Tiim: TippTäpp
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
TippTäpp Marika Roopärg
TippTäpp Hannes Veide
TippTäpp Reigo Peial
TippTäpp Ain-Ivar Tupp
TippTäpp Klarika Kuusk
TippTäpp Arthur Kuusk
Tiim: Jussikese 7 Sõpra
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Jussikese 7 Sõpra Tarvo Siim
Jussikese 7 Sõpra Anu Raja
Jussikese 7 Sõpra Tarmo Kaldas
Tiim: Maradoonarid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Maradoonarid Ulvi Lond
Maradoonarid Leili Teeväli
Tiim: Elujooks
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Elujooks Siim Tõnismäe
Tiim: Keep Running
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Keep Running Ülar Aasa
Keep Running Ragnar Virma
Keep Running Mare Padu