Registreerimislink on näha vaid sisselogitud aktiviseeritud kasutajale. // Registration link is only visible for logged in authenticated users.

LAULASMAA ULTRA 2018

  • W - ootel / pending
  • OK - kinnitatud / confirmed
  • C - tühistatud / canceled

Registreerunute nimekiri // Registered participants :

Eesnimi Perekonnanimi Riik Tiim Staatus
1 Pille Vennikas EST ei OK
2 Toomas Unt EST Keep Running OK
3 Priit Valk EST ei OK
4 Tarvo Siim EST Keep Running OK
5 Maali Pruul EST Keep Running OK
6 Martin Sokk EST Runwise OK
7 Alvar Lumberg EST Runwise OK
8 Jaak Rohtsalu EST FK 400+ OK
9 Mari-Liis Kanter EST Runwise OK
10 Heleene Ilves EST ei OK
11 Margus Haljaste EST ei OK
12 Liina Kesamaa EST ei OK
13 Vallo Prints EST ei OK
14 Martin Mäng EST ei OK
15 Timo Porval EST ei OK
16 Valdo Jahilo EST FK 400+ OK
17 Andrei King EST ei OK
18 Üllar Satsi EST ei OK
19 Leili Teeväli EST Maradoonarid OK
20 Kaido Lilloja EST ei OK
21 Ulvi Lond EST Maradoonarid OK
22 Margus Mäeots EST ei OK
23 Valdo Kanemägi EST Runwise OK
24 Ülar Aasa EST Maradoonarid OK
25 Martin Rohtsalu EST FK 400+ OK
26 Kristi Rohtsalu EST FK 400+ OK
27 Rivo Siimo EST ei OK
28 Kristjan Kivirand EST ei OK
29 Reigo Peial EST Keep Running OK
30 Vadim Palamartsuk EST DVN OK
31 Erik Jõgi EST Runwise OK
32 Nikita Tserednitsenko EST DVN OK
33 Denis Piskunov EST DVN OK
34 Marianne Pendra EST ei OK
35 Heno Ivanov EST ei OK
36 Raul Kangur EST Toores jõud, puhas ilu ja natuke vastupidavust OK
37 Raili Rüütel EST Runwise OK
38 Anu Raja EST Keep Running OK
39 Peeter Vennikas EST ei OK
40 Ülle Liiv EST ei OK
41 Valdeko Alliksaar EST ei W
42 Priit Kallas EST ei W
43 Artis Licitis LVA ei OK
44 Janika Liiv EST ei W
45 Rain Vellerind EST Tuldav Lohe OK
46 Aveli Vellerind EST Tuldav Lohe OK
47 Joel Juht EST INOV-8 ESTONIA W
48 Märten Mõttus EST ei W
49 Ragnar Virma EST Keep Running OK
50 Marek Ojasalu EST ei W
51 Janno Greenbaum EST ei OK
52 Helen Altküla EST ei W
53 Erik-Voldemar Üprus EST ei W
Tiimi tüüp: meeste
Tiim: DVN
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
DVN Vadim Palamartsuk
DVN Nikita Tserednitsenko
DVN Denis Piskunov
Tiim: Toores jõud, puhas ilu ja natuke vastupidavust
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Toores jõud, puhas ilu ja natuke vastupidavust Raul Kangur
Tiim: INOV-8 ESTONIA
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
INOV-8 ESTONIA Joel Juht
Tiimi tüüp: sega
Tiim: Keep Running
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Keep Running Toomas Unt
Keep Running Tarvo Siim
Keep Running Maali Pruul
Keep Running Reigo Peial
Keep Running Anu Raja
Keep Running Ragnar Virma
Tiim: Runwise
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Runwise Martin Sokk
Runwise Alvar Lumberg
Runwise Mari-Liis Kanter
Runwise Valdo Kanemägi
Runwise Erik Jõgi
Runwise Raili Rüütel
Tiim: FK 400+
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
FK 400+ Jaak Rohtsalu
FK 400+ Valdo Jahilo
FK 400+ Martin Rohtsalu
FK 400+ Kristi Rohtsalu
Tiim: Maradoonarid
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Maradoonarid Leili Teeväli
Maradoonarid Ulvi Lond
Maradoonarid Ülar Aasa
Tiim: Tuldav Lohe
Tiim Eesnimi Perekonnanimi
Tuldav Lohe Rain Vellerind
Tuldav Lohe Aveli Vellerind